Więcej o: XII Sejmik Sprawozdawczo–Wyborczy Częstochowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego

XII Sejmik Sprawozdawczo–Wyborczy Częstochowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego

W dniu 26.06.2021 odbył się XII Sejmik Sprawozdawczo–Wyborczy Częstochowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego, na którym przedstawiono sprawozdania z działalności CzOZŻ za lata 2016-2021. Dotychczasowemu Zarządowi XII Sejmik udzielił absolutorium. Sprawozdania Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego również zostały przyjęte bez zastrzeżeń. Ustępującemu Prezesowi Kol. Januszowi Kołodziejczukowi wręczono pamiątkową plakietę z podziękowaniami za dotychczasową pracę. Więcej „XII Sejmik Sprawozdawczo–Wyborczy Częstochowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego”

Rozpoczęcie sezonu 2021

Z radością zawiadamiamy , że wreszcie przed nami tak długo odkładane rozpoczęcie sezonu 2021. W dniu 19.06.2021 o godz. 12.00 na terenie Ośrodka Żeglarskiego Marina Poraj nastąpi uroczyste podniesienie bandery, a co się z tym wiąże, oficjalne otwarcie sezonu żeglarskiego 2021. Zapraszamy wszystkich żeglarzy i miłośników żeglarstwa na tę od dawna oczekiwaną uroczystość.

XII Zwyczajny Sejmik Sprawozdawczo – Wyborczy Częstochowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego

Zarząd CzOZŻ zwołuje w dniu 26.06.2021 (sobota) o godz. 12.00 w I terminie, o godz. 12,15 w II terminie, XII Zwyczajny Sejmik Sprawozdawczo – Wyborczy Częstochowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Miejscem obrad będzie sala przy siedzibie CzOZŻ przy ul. Wały Dwernickiego 117/121 w Częstochowie. Prosimy delegatów o punktualne przybycie.