OgłoszeniaStowarzyszenie Klub Wodny ENIF organizuje w Poraju szkolenia żeglarskie i motorowodne. Szczegóły na stronie Klubu Wodnego ENIF.

 


Szkoła Żeglarska MNXYachting kpt. Marka Nizielskiego organizuje rejsy morskie, szkolenia żeglarskie i imprezy integracyjne w Grecji, Chorwacji, na Wyspach Kanaryjskich oraz Karaibach. Informacje szczegółowe na stronie www.najachtach.plCzęstochowski Okręgowy Związek Żeglarski informuje wszystkich zainteresowanych o możliwości odbycia stażu wymaganego do zdobycia licencji sędziego sportowego żeglarstwa II klasy. Bliższych informacji udzieli kol. Jarosław Cieślak, tel. 502 272 349.

 

Z danych poprzedniego sezonu wynika, że na każdej imprezie będzie obecnych ok. 500 osób zawodników, trenerów, osób towarzyszących oraz kilkaset osób obserwujących zmagania z brzegów jezior i morskich plaż.
Na każde zawody jacht jest przewożony na przyczepie podłodziowej w sposób umożliwiający eksponowanie reklamy na burtach – to tysiące kilometrów przejechanych z widoczną reklamą docierającą do kierowców, pasażerów i innych użytkowników dróg. Dodatkowo istnieje możliwość promowania Partnera na strojach zawodników, w nazwie k

 

Załoga regatowa ma do zaoferowania miejsce na reklamę na jachcie biorącym udział w cyklu regat o Puchar Polski i Puchar Śląska – jest to około 20 kilkudniowych imprez rozgrywanych na akwenach całej Polski min. Warszawa (Zegrze), Gdańsk(Górki Zachodnie), Giżycko, Żywiec (jezioro Żywieckie), Puck (zatoka Pucka) i wiele innych.
Wymiary jachtu: kadłub dł. 6,20 m, wys. 0,30 m, żagle: grot 9 m2, fok 6 m2.


Kontakt: Bartosz Cieślak – dbsport@wp.pl  lub na stronie internetowej klubu, stronie internetowej załogi, poprzez baner reklamowy w macierzystej marinie załogi czy przez rozwieszanie baneru reklamowego w miejscu rozgrywania zawodów. Jesteśmy otwarci na propozycje.

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie lub przekazać nam inne informacje,
możesz skorzystać z formularza na stronie.
Po przeanalizowaniu zgłoszenia zamieścimy je na stronie.
CzOZŻ zastrzega sobie prawo do dokonania wyboru
i edycji nadesłanych informacji.